Uydunet Konya ilinde Meram, Selçuklu ve Karatay ilçelerinde hizmet vermektedir. Tamamen fiber optik alt yapı desteğiyle 100 Mbps'e kadar hız seçeneği ile her zaman kaliteli internetin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda geleceğin hd tv deneyimi Teledünya ile gerçek görüntü kalitesinde tv yayınlarınızı izleyebilirsiniz. Ayrıca Telefon hizmeti ile kampanyaya dahil olan paketlerde ücretsiz, sabit ücret ödemeden sabit telefon hizmetinide alabilirsiniz. 

Uydunet kampanyalarında her zaman sabit fiyat garantisi ile ay sonu süpriz fatura ile karşılaşmadan Uydunet internet, Teledünya HD TV hizmeti ve sabit telefon hizmetini tek pakette kullanmak için kampanyalarımızı inceleyip Konya'da bulunan abone merkezlerinden hemen abone olabilirsiniz. İsterseniz 0332 322 0126 nolu telefondan telefon ile abonelik yapabilir isterseniz de tarife değişikliği gibi müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz. 

Uydunet kampanyalarına başvuru ve abonelik işlemleriniz için Türksat Kablo TV alt yapısının abone olmak istediğiniz adreste aktif olması gerekmektedir. Uydunet Konya ilinde başvuru yapmak istediğiniz adreste hizmet vermiyorsa Konya Abone Merkezlerine veya Konya Türksat İl Müdürlüğüne şebeke talep formunu doldurarak adresinize şebeke çekilmesini talep edebilirsiniz. Şebeke talep formunun teslim edilmesinden sonra en geç 1 ay içinde olumlu veya olumsuz geri dönüş tarafınıza yapılacaktır. Şebeke çekilme işlemi tamamlandıktan sonra Türksat Konya abone merkezinlerine veya 0332 322 0 126 nolu telefondan veya online başvuru linkini kullanarak abonelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uydunet Güvenli İnternet hizmeti ile her zaman ailenizi internetin kötü içeriklerinden koruyabilirsiniz. Ayrıca Kablonet abonesi olduğunuzda 7/24 ücretsiz teknik destek hzmetinden de faydalanabilirsiniz. 

Türksat Konya ilinde en geniş alt yapı çalışmalarını gerçekleştirmek için sürekli alt yapı çalışmalarına devam etmektedir. 10 Mbps internet hızından 100 Mbps internet hızına kadar hız seçeneği ile rakiplerinden her zaman bir adım önde gitmektedir. Ayrıca en uygun fiyat avantajı ile internet, tv ve telefon hizmetini tek faturada kullanabilirsiniz. Sizde bu imkanları kaçırmak istemiyor ve hemen abone olmak istiyorsanız en yakın satış kanalından abonelik işlemini gerçekleştirin. Ayrıca Türksat müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuğu için başvuru işlemini yaptıktan sonra kurulum tarihi itibari ile 7 gün içinde hizmeti her ne şartla olursa olsun ücretsiz bir şekilde iade edebilirsiniz. Türksat'la hayatınızı renklendirin.KONYA HİZMET BÖLGELERİ

SELÇUKLU

MERAM

KARATAY

AKINCILAR MAH.
ABDÜLAZİZ MAH.
AKİFPAŞA MAH.
AKŞEMSETTİN MAH.
AKBAŞ MAH.
BULGUR İMAM MAH.
ARAPLAR MAH.
AKSİNNE MAH.
BÜYÜKSİNAN MAH.
BABALIK MAH.
ALAVARDI MAH.
ÇİFTEMERDİVEN MAH.
BEDİR MAH.
ARMAĞAN MAH.
DOĞANLAR MAH.
BEYAZIT MAH.
AŞKAN MAH.
FETİH MAH.
BAYHEKİM MAH.
BAHÇELİEVLER MAH.
HACI SADIK MAH.
BOSNA HERSEK MAH.
CEDİDİYE MAH.
KALENDERHANE MAH.
BÜYÜK İHSANİYE MAH.
DEDEKORKUT MAH.
KARACİHAN MAH.
CUMHURİYET MAH.
GAZİ ALEMŞAH MAH.
KARAKAYIŞ MAH.
DEVRİ CEDİT MAH.
GEMALMAZ MAH.
KEÇECİLER MAH.
DUMLUPINAR MAH.
HAVZAN MAH.
KÜÇÜK SİNAN MAH.
FATİH MAH.
KALECELP MAH.
KÜRKÇÜ MAH.
FERHUNİYE MAH.
KALECİK MAH.
MEDRESE MAH.
FERİTPAŞA MAH.
KURTULUŞ MAH.
MİHMANDAR MAH.
GAZALI MAH.
KÜRKÇÜ MAH.
NAKİPOĞLU MAH.
HACI KAYMAK MAH.
MAMURİYE MAH.
NEFRİKAFUR MAH.
HACI SADIK MAH.
MELİKŞAH MAH.
ORTA SİNAN MAH.
HAMİDİYE MAH.
NECİP FAZIL MAH.
OVALOĞLU MAH.
HOROZLUHAN MAH.
ORG. TURAL MAH.
PÜRÇÜKLÜ MAH.
IŞIKLAR MAH.
ÖĞRETMENEVLERİ MAH.
SELİMİYE MAH.
KAŞKARLI MAHMUT MAH.
PİREBİ MAH.
SIRÇALI MESCİT MAH.
KEYKUBAT MAH.
SAADET MAH.
ŞEMS MAH.
KILIÇASLAN MAH.
SAHİBİATA MAH.
ŞEREFŞİRİN MAH.
KOCATEPE MAH.
SELÇUK MAH.
ŞÜKRAN MAH.
KÜÇÜK İHSANİYE MAH.
SELİMİYE MAH.
HAMZAOĞLU MAH.
MALAZGİRT MAH.
ŞEKER FURUŞ MAH.
ORHAN GAZİ MAH.
MEDRESE MAH.
ŞEKERMURAT MAH.
MENGENE MAH.
MEHMET AKİF MAH.
ŞEMS MAH.
ÇELEBİ MAH.
MUSALLA BAĞLARI MAH.
ŞEYH SADRETTİN MAH.
DOĞANLAR MAH.
NİŞANTAŞ MAH.
ŞÜKRAN MAH.
KAYACIK MAH.
ÖZALAN MAH.
TOPRAK SARNIÇ MAH.
ARAPLAR MAH.
ÖZLEM MAH.
 
YEDİLER MAH.
PEYAMİ SAFA MAH.
 
KEÇECİLER MAH.
RAUF ORBAY MAH.
 
 
SİLLE PARSANA MAH.
 
 
SÜLEYMAN ÇELEBİ MAH.
 
 
ŞEKER MURAT MAH.
 
 
ŞEYH ŞAMİL MAH.
 
 
TARLA MAH.
 
 
YAZIR MAH.
 
 
YENİŞEHİR MAH.