Uydunet İstanbul ilindebir çok ilçede hizmet vermektedir. Tamamen fiber optik alt yapı desteğiyle 100 Mbps'e kadar hız seçeneği ile her zaman kaliteli internetin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda geleceğin hd tv deneyimi Teledünya ile gerçek görüntü kalitesinde tv yayınlarınızı izleyebilirsiniz. Ayrıca Telefon hizmeti ile kampanyaya dahil olan paketlerde ücretsiz, sabit ücret ödemeden sabit telefon hizmetinide alabilirsiniz. 

Uydunet kampanyalarında her zaman sabit fiyat garantisi ile ay sonu süpriz fatura ile karşılaşmadan Uydunet internet, Teledünya HD TV hizmeti ve sabit telefon hizmetini tek pakette kullanmak için kampanyalarımızı inceleyip İstanbul'da bulunan abone merkezlerinden hemen abone olabilirsiniz. İsterseniz 0850 333 0 126 nolu telefondan, telefon ile abonelik yapabilir isterseniz de tarife değişikliği gibi müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz. 

Uydunet kampanyalarına başvuru ve abonelik işlemleriniz için Türksat Kablo TV alt yapısının abone olmak istediğiniz adreste aktif olması gerekmektedir. Uydunet İstanbul ilinde başvuru yapmak istediğiniz adreste hizmet vermiyorsa İstanbul Abone Merkezlerine veya İstanbul Türksat İl Müdürlüğüne şebeke talep formunu doldurarak adresinize şebeke çekilmesini talep edebilirsiniz. Şebeke talep formunun teslim edilmesinden sonra en geç 1 ay içinde olumlu veya olumsuz geri dönüş tarafınıza yapılacaktır. Şebeke çekilme işlemi tamamlandıktan sonra Türksat İstanbul abone merkezinlerine veya 0850 333 0 126 nolu telefondan veya online başvuru linkini kullanarak abonelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uydunet Güvenli İnternet hizmeti ile her zaman ailenizi internetin kötü içeriklerinden koruyabilirsiniz. Ayrıca Kablonet abonesi olduğunuzda 7/24 ücretsiz teknik destek hzmetinden de faydalanabilirsiniz. 

Türksat İstanbul ilinde en geniş alt yapı çalışmalarını gerçekleştirmek için sürekli alt yapı çalışmalarına devam etmektedir. 10 Mbps internet hızından 100 Mbps internet hızına kadar hız seçeneği ile rakiplerinden her zaman bir adım önde gitmektedir. Ayrıca en uygun fiyat avantajı ile internet, tv ve telefon hizmetini tek faturada kullanabilirsiniz. Sizde bu imkanları kaçırmak istemiyor ve hemen abone olmak istiyorsanız en yakın satış kanalından abonelik işlemini gerçekleştirin. Ayrıca Türksat müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuğu için başvuru işlemini yaptıktan sonra kurulum tarihi itibari ile 7 gün içinde hizmeti her ne şartla olursa olsun ücretsiz bir şekilde iade edebilirsiniz. Türksat'la hayatınızı renklendirin.Uydunet İstanbul Hizmet Bölgeleri
Uydunet  ADALAR Uydunet  ADALAR Abone Merkezi
Uydunet  BAKIRKÖY Uydunet  BAKIRKÖY Abone Merkezi
Uydunet  BEŞİKTAŞ Uydunet  BEŞİKTAŞ Abone Merkezi
Uydunet  BEYKOZ Uydunet   BEYKOZ Abone Merkezi
Uydunet  BEYOĞLU Uydunet  BEYOĞLU Abone Merkezi
Uydunet  ÇATALCA Uydunet  ÇATALCA Abone Merkezi
Uydunet  EMİNÖNÜ Uydunet  EMİNÖNÜ Abone Merkezi
Uydunet  EYÜP Uydunet  EYÜP Abone Merkezi
Uydunet  FATİH Uydunet   FATİH Abone Merkezi
Uydunet  GAZİOSMANPAŞA Uydunet  GAZİOSMANPAŞA Abone Merkezi
Uydunet  KADIKÖY Uydunet   KADIKÖY Abone Merkezi
Uydunet  KARTAL Uydunet  KARTAL Abone Merkezi
Uydunet  SARIYER Uydunet  SARIYER Abone Merkezi
Uydunet  SİLİVRİ Uydunet  SİLİVRİ Abone Merkezi
Uydunet  ŞİLE Uydunet  ŞİLE Abone Merkezi
Uydunet  ŞİŞLİ Uydunet  ŞİŞLİ Abone Merkezi
Uydunet  ÜSKÜDAR Uydunet  ÜSKÜDAR Abone Merkezi
Uydunet  ZEYTİNBURNU Uydunet  ZEYTİNBURNU Abone Merkezi
Uydunet  BÜYÜKÇEKMECE Uydunet  BÜYÜKÇEKMECE Abone Merkezi
Uydunet  KAĞITHANE Uydunet  KAĞITHANE Abone Merkezi
Uydunet  KÜÇÜKÇEKMECE Uydunet  KÜÇÜKÇEKMECE Abone Merkezi
Uydunet  ADSL PENDİK Uydunet  PENDİK Abone Merkezi
Uydunet  ÜMRANİYE Uydunet  ÜMRANİYE Abone Merkezi
Uydunet  BAYRAMPAŞA Uydunet  BAYRAMPAŞA Abone Merkezi
Uydunet  AVCILAR Uydunet  AVCILAR Abone Merkezi
Uydunet  BAĞCILAR Uydunet   BAĞCILAR Abone Merkezi
Uydunet  BAHÇELİEVLER Uydunet  BAHÇELİEVLER Abone Merkezi
Uydunet  GÜNGÖREN Uydunet  GÜNGÖREN Abone Merkezi
Uydunet  MALTEPE Uydunet  MALTEPE Abone Merkezi
Uydunet  SULTANBEYLİ Uydunet  SULTANBEYLİ Abone Merkezi
Uydunet  TUZLA Uydunet  TUZLA Abone Merkezi
Uydunet  ESENLER Uydunet  ESENLER Abone Merkezi