Uydunet Gaziantep ilinde Çukurova ve Seyhan ilçelerinde hizmet vermektedir. Tamamen fiber optik alt yapı desteğiyle 100 Mbps'e kadar hız seçeneği ile her zaman kaliteli internetin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda geleceğin hd tv deneyimi Teledünya ile gerçek görüntü kalitesinde tv yayınlarınızı izleyebilirsiniz. Ayrıca Telefon hizmeti ile kampanyaya dahil olan paketlerde ücretsiz, sabit ücret ödemeden sabit telefon hizmetinide alabilirsiniz. 

Uydunet kampanyalarında her zaman sabit fiyat garantisi ile ay sonu süpriz fatura ile karşılaşmadan Uydunet internet, Teledünya HD TV hizmeti ve sabit telefon hizmetini tek pakette kullanmak için kampanyalarımızı inceleyip Gaziantep'da bulunan abone merkezlerinden hemen abone olabilirsiniz. İsterseniz 0 850 333 0 126 nolu telefondan, telefon ile abonelik yapabilir isterseniz de tarife değişikliği gibi müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz. 

Uydunet kampanyalarına başvuru ve abonelik işlemleriniz için Türksat Kablo TV alt yapısının abone olmak istediğiniz adreste aktif olması gerekmektedir. Uydunet Gaziantep ilinde başvuru yapmak istediğiniz adreste hizmet vermiyorsa Gaziantep Kablonet Abone Merkezlerine veya Gaziantep Türksat İl Müdürlüğüne şebeke talep formunu doldurarak adresinize şebeke çekilmesini talep edebilirsiniz. Şebeke talep formunun teslim edilmesinden sonra en geç 1 ay içinde olumlu veya olumsuz geri dönüş tarafınıza yapılacaktır. Şebeke çekilme işlemi tamamlandıktan sonra Türksat Gaziantep abone merkezinlerine veya 0 850 333 0 126 nolu telefondan veya online başvuru linkini kullanarak abonelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uydunet Güvenli İnternet hizmeti ile her zaman ailenizi internetin kötü içeriklerinden koruyabilirsiniz. Ayrıca Kablonet abonesi olduğunuzda 7/24 ücretsiz teknik destek hizmetinden de faydalanabilirsiniz. 

Türksat Gaziantep ilinde en geniş alt yapı çalışmalarını gerçekleştirmek için sürekli alt yapı çalışmalarına devam etmektedir. 10 Mbps internet hızından 100 Mbps internet hızına kadar hız seçeneği ile rakiplerinden her zaman bir adım önde gitmektedir. Ayrıca en uygun fiyat avantajı ile internet, tv ve telefon hizmetini tek faturada kullanabilirsiniz. Sizde bu imkanları kaçırmak istemiyor ve hemen abone olmak istiyorsanız en yakın satış kanalından abonelik işlemini gerçekleştirin. Ayrıca Türksat müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuğu için başvuru işlemini yaptıktan sonra kurulum tarihi itibari ile 7 gün içinde hizmeti her ne şartla olursa olsun ücretsiz bir şekilde iade edebilirsiniz. Türksat'la hayatınızı renklendirin.Gaziantep Uydunet Hizmet Bölgeleri

Çukurova Uydunet, Kablonet

Seyhan Uydunet, Kablonet

100. YIL MAH. Kablonet CEMALPAŞA MAH. Kablonet  Hizmet Var
BELEDİYE EVLERİ MAH. Kablonet  Hizmet Var ÇINARLI MAH. Kablonet  Hizmet Var
BEYAZ EVLER MAH. Kablonet  Hizmet Var DÖŞEME MAH. Kablonet  Hizmet Var
GÜZELYALI MAH. Kablonet  Hizmet Var FATİH MAH. Kablonet  Hizmet Var
HUZUREVLERİ MAH. Kablonet  Hizmet Var GAZİPAŞA MAH. Kablonet  Hizmet Var
KARSLI MAH. Kablonet  Hizmet Var GÜRSELPAŞA MAH. Kablonet  Hizmet Var
KURTTEPE MAH. Kablonet  Hizmet Var HUZUREVLERİ MAH. Kablonet  Hizmet Var
MAHFESIĞMAZ MAH. Kablonet  Hizmet Var KURTULUŞ MAH. Kablonet  Hizmet Var
TOROS MAH. Kablonet  Hizmet Var KURUKÖPRÜ MAH. Kablonet  Hizmet Var
  MİTHATPAŞA MAH. Kablonet  Hizmet Var
  NAMIK KEMAL MAH. Kablonet  Hizmet Var
  PINAR MAH. Kablonet  Hizmet Var
  REŞATBEY MAH. Kablonet  Hizmet Var
  SÜMER MAH. Kablonet  Hizmet Var
  TOROS MAH. Kablonet  Hizmet Var
  YENİ BARAJ MAH. Kablonet  Hizmet Var
  YENİYURT MAH.(TELLİDERE) Kablonet  Hizmet Var
  YEŞİLYURT MAH. Kablonet  Hizmet Var
  YURT MAH. Kablonet  Hizmet Var
  ZİYAPAŞA MAH. Kablonet  Hizmet Var