Uydunet Başvuru


Uydunet başvuru ve abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için abone olmak istediğiniz adreste Türksat Kablo TV fiber alt yapısının bulunması gerekmektedir. Uydunet ve Teledünya kampanyalarınından sizin için en uygun olanını tercih edebilir isterseniz de müşteri temsilcimizi arabilir veya online başvurudun iletişim biliglerinizi bize ulaştırın sizi arayalım ve en uygun kampanyaya beraber karar verelim. 

Türksat hizmetlerinde müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Uydunet başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra kurulum tarihi itibari ile 7 gün içinde her ne şartla olursa olsun ücretsiz hizmet iade uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Kablonet internet hizmetini kullanırken 7/24 ücretsiz teknik destek hizmetinden faydalanabilirsiniz. Arıza ve şikayet kayıtlarınızı en yakın Uydunet abone merkezine veya Türksat İl Müdürlüğüne veya çağrı merkezine iletebilirsiniz. Çağrı kaydınız alındıktan sonra en geç 5 saat içinde işlemler sonuçlandırılmış olacaktır. İnternet başvurunuzu yapmadan önce tercih edeceğiniz operatörün teknik desteğini lütfen sorgulayınız. 

Uydunete başvurmak için hemen abone ol butonuna tıklayabilir istersenizde 0 850 333 0 126 nolu telefondan  müşteri temsilcimizle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.