Kablo TV, Kablolu TV

Kablo TV , dijital veya analog yayın yapan çok sayıda televizyon kanalının ve interaktif sistemlerin tek bir merkezde toplanarak, müşteri alıcılarının algılayabileceği şekilde modüle edilmesi sonrasinda, televizyon, radyo ve interaktif hizmetleri fiberoptik ve koaksiyel kablo şebekeleri üzerinden yüksek görüntü ve ses kalitesinde evinize getiren çok kanallı bir kapalı devre TV sistemidir. Kablo TV Kanal Listesi için tıklatın.

KabloluTV, ülkemizde ve dünyada beğeni ile izlenen çok sayıda kanalı evinize taşır.
KabloluTV, yüksek görüntü kalitesine sahiptir.
Kablo TV sistemi, kötü hava koşullarından etkilenmez.
Kablo TV sistemi, görüntü kirliliğine neden olmaz.
Kablo TV Çocuklarınızla birlikte seyredebileceğiniz seviyeli yayınlar içerir.
TV Kablo, Eğlence, belgesel, eğitim, çizgi film, müzik, ekonomi, teknoloji, spor, haber ve moda kanallarıyla zengin bir içeriğe sahiptir.
Kablolutv, Rahat ve zahmetsiz TV izleme keyfini yaşatır. Kablo tv arıza ekibi 24 saat hizmetinizdedir.
Kablo TV' de kablolu tv de sürekli bakım ve arıza garantisi vardır. Abonelerin karşılaştığı sorunlar, herhangi bir bedel ödenmeksizin, arıza ekipleri tarafından giderilir.
Türksat TV Kablo TV şebekesi, sadece TV hizmeti anlamına gelmez. Aynı şebeke üzerinden internet ve VoIP gibi etkileşimli hizmetler de alınabilir. Uydunet ve Teledünya hakkında bilgi almak için tıklayın. Böylece, belli bir ücret karşılığında, 7 gün 24 saat Kullandığın Kadar Öde veya Limitsiz internet hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Türksat Kablo Tv fatura ve borç sorgusunu online olarak yapabilir ve ödeme yapabilirsiinz.

Kablo tv nasıl çalışır