• Kampanya Bitiş Tarihi :
Yaza Merhaba Kampanya Detayları

Yaza girerken internetiniz sınırsız, televizyonunuz Teledünya'lı olsun. Üstelik çok uygun fiyatlara.

Hemen Başvur
 • Kampanyaya Özellikleri:

• Kampanya 01.04.2015 – 30.06.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• Kampanya kapsamında müşteriler; Eko Sınırsız/Sınırsız/Simetrik Uydunet tarifelerinden birisine ve Teledünya tarifelerine aynı anda abone olabileceklerdir.

• Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt istenecektir.

• Kampanyadan otel motel müşterileri dışında, bireysel tarifede olan müşteriler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL) ve Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL) alınmayacaktır.

• Kampanya kapsamında müşteriler; 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket + Kablo TV tarifesine abone olacaklardır. İlk ay Sinema Kanalları ve Teledünya Üst Paket şifresiz olarak bir ay boyunca kampanyaya giriş yapan tüm müşterilere sunulacaktır.

• Taahhüt süresi boyunca; 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet (17,50 TL) ve Teledünya Temel Paket + Kablo TV (12,50 TL) tarifesi 30 TL olarak uygulanacaktır.

• Kampanya kapsamında müşteriler; Teledünya Üst Paket’e 3 TL fark ödeyerek abone olabileceklerdir.

• Müşteri talep ettiği Teledünya ve Uydunet tarifesinden kampanya başvurusunu yapabilecektir.

• Müşteriler abone olduğu hızdan (fiyat olarak geriye doğru) daha düşük bir hıza geçmemek koşuluyla aşağıda belirtilen hızlar arasında istediği gibi değişiklik yapabilecektir. Müşterinin kampanyaya Teledünya Üst Paket veya sinema kanalları ile başvuru yapması durumunda ilk ay üst paket / sinema kanalları için ilave fatura çıkarılmayacak olup Teledünya Temel Paket faturası çıkarılacaktır. Müşteriler taahhüt süresi boyunca dilerlerse Teledünya Temel Pakete geçiş yapabilecektir.

• Müşterilerin tarife değiştirmeleri durumunda aşağıdaki fiyatlar müşterilerimize yansıtılacaktır. 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız tarifesi dışındaki, Uydunet tarifelerinde yapılacak tarife değişimleri, tarifeler arasındaki farkın hesaplanmasında dikkate alınacaktır. Aşağıda belirtilen tarifeler dışında fiyat olarak ileri yönlü hız değişikliği olarak kabul edilebilecek başka bir tarifenin de müşterilere sunulması durumunda aynı hesaplama yöntemi kullanılacaktır.
Verilecek Hizmetler Taahhüt Süresi Cihaz KTV Kurulum Uydunet ve Teledünya Aktivasyon Tarife
Kablo TV + 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız İnternet + Teledünya Temel Paket + İlk ay Teledünya Üst Paket ve Sinema Kanalları Şifresiz. 24 Ay   Ücretsiz Ücretsiz 30 TL/Ay
• Müşteriler bu kampanya kapsamında 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN tarifesine sadece Uydunet yeni aboneliği ile abone olabileceklerdir.

• Uydunet ve/veya Teledünya hizmetine yeni tarifeler ilave edilmesi durumunda (yeni tarifenin fiyat olarak Teledünya Temel Paket ve/veya 10 Mbps’ye kadar 25 GB Ekosınırsız tarifesinin altında kalmaması koşuluyla) kampanya kapsamında sunulan indirim oranları bu tarife için de, tarifeler arasındaki fiyat farkı baz alınarak sunulacaktır. Tarifelerde indirime gidilmesi durumunda; yeni tarife fiyatı, kampanya fiyatının altında olmadığı sürece kampanya fiyatı uygulanır, sadece taahhüt cayma bedelinde indirim yapılır.

• Abonenin kampanyaya Teledünya Üst Paket ve/veya sinema kanalları ile başvurması durumunda; Teledünya Üst Paket ve / veya sinema kanalları hizmeti, ilk ay kampanyaya katılan tüm abonelere şifresiz sunulması nedeni ile taahhüt cayma bedeli hesabına dahil edilmeyecektir.

• Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık Uydunet ve Teledünya tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; (varsa) alınmayan Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL), (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında müşteriden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde müşteri lehine olan tutar tahsil edilir.

• Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.
• 20 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan müşterilerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir.

• Mevcut Kablo TV müşterileri, aynı adrese yeni Kablo TV aboneliği ile ve 2. Kablo TV aboneliği ile kampanya girişi yapamayacaklardır.

• Uydunet hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan aynı hizmet üzerinden faydalanamayacaklardır.

• Teledünya hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan aynı hizmet üzerinden faydalanamayacaklardır. HD Kutu %50 İndirimli Kampanyası, HD Kutu Hediye Kampanyası, Her Eve Teledünya Temel Paket, Herkes İçin Teledünya HD Kampanyası, Teledünya 2. Oda Kampanyası, SD Kutu Değiştirme Kampanyası, Her Evde Teledünya Kampanyası kampanyalarındaki müşteriler bu kapsam dışında kalacaktır.

• Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.

• Kampanya Kablo TV, Teledünya ve Uydunet altyapı imkânları ile sınırlı olacaktır.

• Uydunet ve Teledünya Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

• Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Uydunet hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Teledünya hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV ve/veya interaktif hizmetler aboneliğini iptal ettiren müşterilerin aynı soyada sahip yakınları adına aynı adrese bu kampanya girişi yapılamaz.

• Kampanya girişi talep edilen adreste Kablo TV aboneliği bulunması halinde aynı adrese başka bir müşteri adına kampanya girişi yapılamaz. Kampanya girişi yapıldıktan sonra adres değişikliği 2 fatura dönemi bitene kadar yapılamaz.

• Kampanyadan faydalanabilecek müşterilerin listesi aşağıda verilmiştir. Taahhüt çıkışında bu listeye göre ücretlendirme yapılacaktır.

Mevcut Abonelik Kampanyaya Giriş Şekli Kurulum ve Aktivasyon Ücretleri Cihazlar Taahhüt İptali Durumunda Talep Edilecek Ücretler
Yok Kablo TV + Teledünya + Uydunet Yeni aboneliği ile Kablo TV Kurulum Ücretsiz Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Teledünya Aktivasyon Ücretsiz - Alınmayan (varsa) Kablo TV kurulum ücreti (43TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) kampanya kapsamında yapılan Teledünya ve Uydunet tarife indirimleri
Kablo TV Teledünya + Uydunet Yeni aboneliği ile Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Teledünya Aktivasyon Ücretsiz - Alınmayan (varsa) Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) kampanya kapsamında yapılan Teledünya ve Uydunet tarife indirimleri
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) Uydunet Yeni Aboneliği İle + Teledünya tarife değişimi ile Uydunet Aktivasyon Ücretsiz   Alınmayan (varsa) Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) kampanya kapsamında yapılan Teledünya ve Uydunet tarife indirimleri
Kablo TV + Uydunet (taahhütsüz aboneler) Teledünya yeni aboneliği + Uydunet tarife değişimi ile Teledünya Aktivasyon Ücretsiz - Alınmayan (varsa) Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) kampanya kapsamında yapılan Teledünya ve Uydunet tarife indirimleri
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) + Uydunet (taahhütsüz aboneler) Teledünya + Uydunet Çift tarife değişimi ile - - Kampanya kapsamında (varsa) yapılan Teledünya ve Uydunet tarife indirimleri

Kampanyadan faydalanabilecek müşteriler listesi

Tabloda listenen kampanya fiyatına cihaz bedelleri dahil değildir. İstenirse cihaz bedelleri faturanıza ek  taksitli veya peşin satın alabilirsiniz.

Alınabilecek Hizmetler Kampanya Fiyatı* (TL/Ay) Tarife Fiyatı* (TL/Ay) İndirim Bedeli (TL/Ay)
10 Mbps’ye kadar 25 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 30 41,50 11,50
10 Mbps’ye kadar 25 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 33 48,50 15,50
10 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 40 51,50 11,50
10 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 43 58,50 15,50
10 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 50 61,50 11,50
10 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 53 68,50 15,50
25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 50 61,50 11,50
25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 53 68,50 15,50
25 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 60 71,50 11,50
25 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 63 78,50 15,50
25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 70 81,50 11,50
25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 73 88,50 15,50
25 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 80 91,50 11,50
25 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 83 98,50 15,50
50 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 90 101,50 11,50
50 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 93 108,50 15,50
100 Mbps’ye kadar 100 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 100 111,50 11,50
100 Mbps’ye kadar 100 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 103 118,50 15,50
100 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 150 161,50 11,50
100 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 155 168,50 15,50
100 Mbps’ye kadar 500 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 200 211,50 11,50
100 Mbps’ye kadar 500 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 205 218,50 15,50
10 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 100 111,50 11,50
10 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 105 118,50 15,50
20 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 200 211,50 11,50
20 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 205 218,50 15,50
5 Mbps’ye kadar Simetrik + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 200 211,50 11,50
5 Mbps’ye kadar Simetrik + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 205 218,50 15,50
10 Mbps’ye kadar Simetrik + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 300 311,50 11,50
10 Mbps’ye kadar Simetrik + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 305 318,50 15,50
*Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

• Türksatkablo'dan yaza merhaba kampanyasında herşey dahil 39 TL'ye sınırsız internet ve Hd tv keyfi ikisi bir arada uygun fiyata.

• 10 Mbps Sınırsız İnternet (25 GB AKN), Teledünya Temel Paket, Kablosuz Modem, HD kutu her şey dahil 39 TL.

• Sinema TV ve Teledünya Üst paket ilk ay ücretsiz.

• Kablo TV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon kampanya kapsamında ücretsiz.

Cihaz Peşin 12 Ay Taksit 18 Ay Taksit 24 Ay Taksit
Teledünya HD Kutu 72 TL 12 Ay*6 TL = 72 TL 18 Ay*4 TL= 72 TL 24 Ay*3 TL = 72 TL
Docsis 3.0 Kablosuz Modem 144 TL 12 Ay*12 TL=144 TL 18 Ay*8 TL= 144 TL 24 Ay*6 TL=144 TL


DİĞER KAMPANYALAR


En Çok Tercih Edilen Türksat Kampanyalarını Karşılaştırın

Günde 1 TL'ye29,99

Detaylar
 • 25 Mbps Limitsiz
 • 25 GB AKN
 • TeledünyaGiriş Paket
 • 100 Dk KabloSES Telefon
 • -

3 Ay Bizden69,99

Detaylar
 • 50 Mbps Limitsiz
 • 150 GB AKN
 • TeledünyaÜst Paket
 • Vizioon Sinema Paketi
 • 3 Ay Bedava

100 GÜLDÜREN79,99

Detaylar
 • 100 Mbps Limitsiz
 • 100 GB AKN
 • Teledünya Üst Paket
 • Altın Sinema Paketi
 • 100 Dk KabloSES Bedava