• Kampanya Bitiş Tarihi : 12 Temmuz 2016
Üç Ay Faturanız Bizden Kampanya Detayları

Hem üç ay bedava hem de 25 Mbps 150 GB Akn fiber internet, Altın Sinema ve Teledünya Üst Paketi en uygun fiyata kaçırmayın.
+ 25 Mbps 150 GB AKN Limitsiz Fiber İnternet
+ Teledünya Üst Paket
+ Teledünya Temel Paket
+ Vizinoon Sinema Paketi
+ Altın Sinema Paketi
+ 3 Ay Bedava

Hemen Başvur
 • Kampanyaya Özellikleri:

  • Fiber İnternet
  • HD Yayın
  • Telefon
  • Ücretsiz Kurulum
  • Taahhüt Süresince Sabit Fiyat Garantisi

• Kampanya 01.10.2015 – 31.12.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• Kampanya kapsamında müşteriler; Eko Sınırsız/Sınırsız/Simetrik Uydunet tarifelerinden birisine, Teledünya Üst Paket ve Altın Sinema Paketi tarifelerine aynı anda abone olabileceklerdir.

• Kampanya kapsamında 27 ay taahhüt istenecektir.

• Kampanyadan otel motel müşterileri dışında, bireysel tarifede olan müşteriler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL) ve Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL) alınmayacaktır.

• Kampanya kapsamında müşteriler; 25 Mbps’ye kadar 150 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV tarifesine abone olacaklardır.

 

Verilecek Hizmetler Taahhüt Süresi Cihaz KTV Kurulum Uydunet ve Teledünya Aktivasyon Tarife

Kablo TV
+ Teledünya Üst Paket
+
25 Mbps 150 GB Ekosınırsız Uydunet Tarifesi
+
Altın Sinema Paketi 

27 Ay - Ücretsiz Ücretsiz 70 TL/Ay

Tablo 4: Özet Tablo  


• Taahhüt süresi boyunca; 25 Mbps’ye kadar 150 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet (41,50 TL) ve Teledünya Üst Paket + Kablo TV (19,50 TL) + Altın Sinema Paketi (9,00 TL) tarifesi 70,00 TL olarak uygulanacaktır.

• Kampanya kapsamında yeni müşterilere damga vergisi dahil ilk üç ay fatura çıkarılmayacaktır. Müşterilerin (mevcut ve yeni müşteriler) kampanya dışında Türksat’tan peşin veya taksitli cihaz satın almaları durumunda, cihaz ücretleri de 4. Ay itibariyle faturalandırılmaya başlanacaktır. 

• Müşteriler aşağıdaki tabloda verilen Teledünya Üst Paket, Altın Sinema Paketi ve Uydunet tarifelerinden birisiyle kampanya başvurusu yapabileceklerdir.

• Müşteriler taahhüt süresi boyunca Teledünya Üst Paketten Teledünya Temel Pakete, Altın Sinema Paketinden Vizioon Sinema Paketine geçiş yapamayacaklardır.

• Müşterilerin tarife değiştirmeleri durumunda aşağıdaki fiyatlar müşterilerimize yansıtılacaktır. 25 Mbps’ye kadar 150 GB AKN Eko Sınırsız + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi dışındaki tarifelerde yapılacak tarife değişimleri, tarifeler arasındaki farkın hesaplanmasında dikkate alınacaktır. Aşağıda belirtilen tarifeler dışında fiyat olarak ileri yönlü hız değişikliği ve/veya bir üst TV paketi olarak kabul edilebilecek başka bir tarifenin de müşterilere sunulması durumunda aynı hesaplama yöntemi kullanılacaktır.

• Müşteriler abone olduğu hızdan (fiyat olarak geriye doğru) daha düşük bir hıza geçmemek koşuluyla aşağıda belirtilen hızlar arasında istediği gibi değişiklik yapabilecektir.

• Uydunet ve/veya Teledünya ve/veya Sinema Paketi hizmetine yeni tarifeler ilave edilmesi durumunda (yeni tarifenin fiyat olarak Teledünya Üst Paket ve/veya 25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız tarifesi ve/veya Altın Sinema Paketi tarifesinin altında kalmaması koşuluyla) kampanya kapsamında sunulan indirim oranları bu tarife için de, tarifeler arasındaki fiyat farkı baz alınarak sunulacaktır. Tarifelerde indirime gidilmesi durumunda; yeni tarife fiyatı, kampanya fiyatının altında olmadığı sürece kampanya fiyatı uygulanır, sadece taahhüt cayma bedelinde indirim yapılır.

• Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık Uydunet tarife indirim ücretleri [27,50 TL*ay], Altın Sinema Paketi tarife indirim ücretleri [7,90 TL*ay]; (varsa) alınmayan Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL), (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL) ve ilk 3 aylık ücretsiz kullanıma ait tarife ücretleri [alınmayan Teledünya, Uydunet ve Sinema Paketi tarife ücretleri (105,40 TL*Ay)] tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında müşteriden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde müşteri lehine olan tutar tahsil edilir.

• Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.

• 20 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan müşterilerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir.

• Mevcut Kablo TV müşterileri, aynı adrese yeni Kablo TV aboneliği ile ve 2. Kablo TV aboneliği ile kampanya girişi yapamayacaklardır.

• Uydunet hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

• Teledünya hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan aynı hizmet üzerinden faydalanamayacaklardır.

• Sinema Paketleri ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

• Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus yeni müşterilerin 4. Ay çıkacak faturasına, mevcut müşterilerin tarife değişimlerinden sonraki kıst faturasına yansıtılacaktır.

• Kampanya Kablo TV, Teledünya ve Uydunet altyapı imkânları ile sınırlı olacaktır.

• Uydunet ve Teledünya Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

• Sinema TV hizmeti Teledünya hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

• belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Uydunet hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Teledünya hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Sinema Paketi hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV ve/veya interaktif hizmetler aboneliğini iptal ettiren müşterilerin aynı soyada sahip yakınları adına aynı adrese bu kampanya girişi yapılamaz.

• Kampanya girişi talep edilen adreste Kablo TV aboneliği bulunması halinde aynı adrese başka bir müşteri adına kampanya girişi yapılamaz. Kampanya girişi yapıldıktan sonra taahhütlü nakil dışında adres değişikliği taahhüt süresi bitene kadar yapılamaz.

• Kampanyadan faydalanabilecek müşterilerin listesi aşağıda verilmiştir. Taahhüt çıkışında bu listeye göre ücretlendirme yapılacaktır.

Mevcut Abonelik Kampanyaya Giriş Yöntemi Kurulum ve Aktivasyon Ücretleri Cihazlar Taahhüt İptali Durumunda Talep Edilecek Ücretler
Yok Kablo TV+Teledünya yeni aboneliği ile+Uydunet yeni aboneliği ile+ Altın Sinema Paketi yeni aboneliği ile  Kablo TV Kurulum Ücretsiz Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Teledünya Aktivasyon Ücretsiz -

Alınmayan (varsa) Kablo TV kurulum ücreti (43TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) kampanya kapsamında yapılan Sinema Paketi, Uydunet tarife indirimleri 

Kablo TV

Teledünya Üst Paket yeni aboneliği ile + Uydunet yeni aboneliği ile + Altın Sinema Paketi yeni aboneliği ile 

Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Teledünya Aktivasyon Ücretsiz -

Alınmayan (varsa) Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) kampanya kapsamında yapılan Sinema Paketi, Uydunet tarife indirimleri 

Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) Uydunet yeni aboneliği ile + Teledünya tarife değişimi ile +  Altın Sinema Paketi yeni aboneliği ile Uydunet Aktivasyon Ücretsiz - Alınmayan (varsa) Uydunet aktivasyon ücreti (35TL), (varsa) kampanya kapsamında yapılan Sinema Paketi, Teledünya, Uydunet tarife indirimleri
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) + Sinema Paketi (taahhütsüz aboneler) Uydunet yeni aboneliği ile + Teledünya tarife değişimi ile + Sinema Paketi tarife değişimi ile Uydunet Aktivasyon Ücretsiz - Alınmayan (varsa) Uydunet aktivasyon ücreti (35TL), (varsa) kampanya kapsamında yapılan Sinema Paketi, Teledünya, Uydunet tarife indirimleri
Kablo TV + Uydunet (taahhütsüz aboneler) Teledünya yeni aboneliği + Uydunet tarife değişimi ile + Altın Sinema Paketi yeni aboneliği ile  Teledünya Aktivasyon Ücretsiz - Alınmayan (varsa) Teledünya aktivasyon ücreti (35TL), (varsa) kampanya kapsamında yapılan Sinema Paketi, Teledünya, Uydunet tarife indirimleri
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) + Uydunet (taahhütsüz aboneler) Teledünya tarife değişimi ile + Uydunet tarife değişimi ile + Altın Sinema Paketi yeni aboneliği ile - - Kampanya kapsamında (varsa) kampanya kapsamında yapılan Sinema Paketi, Teledünya, Uydunet tarife indirimleri
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) + Uydunet (taahhütsüz aboneler) + Sinema Paketi (taahhütsüz aboneler) Teledünya tarife değişimi ile + Uydunet tarife değişimi ile + Sinema Paketi tarife değişimi ile - - Kampanya kapsamında (varsa) kampanya kapsamında yapılan Sinema Paketi, Teledünya, Uydunet tarife indirimleri

Tablo 6: Kampanyadan faydalanabilecek müşteriler listesi  

Alınabilecek Hizmetler Kampanya Fiyatı Kampanya Fiyatı* (TL/Ay) Tarife Fiyatı* (TL/Ay) İndirim Bedeli (TL/Ay)
25 Mbps’e kadar 150 GB Ekosınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV 70 105,4 35,4
25 Mbps’e kadar 250 GB Ekosınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV 80 115,4 35,4
50 Mbps’e kadar 250 GB Ekosınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV 90 125,4 35,4
100 Mbps’e kadar 100 GB Ekosınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV 100 135,4 35,4
100 Mbps’e kadar 250 GB Ekosınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV 150 185,4 35,4
100 Mbps’e kadar 500 GB Ekosınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV 200 235,4 35,4
10 Mbps’e kadar Sınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV 100 135,4 35,4
20 Mbps’e kadar Sınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV 200 235,4 35,4
5/5 Mbps’ye kadar Simetrik İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV 200 235,4 35,4
10/10 Mbps’ye kadar Simetrik İnternet + Teledünya Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Kablo TV 300 335,4 35,4

*Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Tablo 5: Alınabilecek Hizmetler 

• Kampanya kapsamında müşteriler; 25 Mbps’ye kadar (150 GB AKN) Eko Sınırsız Uydunet tarifesine, Teledünya Üst Paket tarifesine, Kablo TV’ye ve Altın Sinema Paketine abone olacaklardır.

• Kablo TV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacaktır.

• 27 Ay taahhüt istenecektir.

• Taahhüt süresi boyunca; 25 Mbps’ye kadar 150 GB AKN EkoSınırsız Uydunet + Teledünya Üst Paket + Kablo TV + Altın Sinema Paketi tarifesi 70 TL/Ay olarak uygulanacaktır.


• Kampanya kapsamında yeni müşterilere damga vergisi dahil ilk üç ay fatura çıkarılmayacaktır.

01.04.2015-30.09.2015 tarihleri arasında müşterilere hali hazırda satılmakta olan HD Kutu ve Docsis 3.0. kablosuz modem cihazları, aşağıda belirtilen indirimli fiyatlarla peşin, 12, 18 ve 24 ay taksit seçenekleri ile satışa sunulacaktır.
 

Cihaz Peşin 12 Ay Taksitle 18 Ay Taksitle 24 Ay Taksitle
Teledünya HD Kutu 72 TL 12*6 TL 18*4 TL 24*3 TL
Docsis 3.0 Modem 144 TL 12*12 TL 18*8 TL 24*6 TL

* Türksat Abone Merkezleri 

* Türksat İl Müdürlükleri

* Çağrı merkezinden

* Online Başvuru İle : Online Başvuru


DİĞER KAMPANYALAR


En Çok Tercih Edilen Türksat Kampanyalarını Karşılaştırın

Günde 1 TL'ye29,99

Detaylar
 • 25 Mbps Limitsiz
 • 25 GB AKN
 • TeledünyaGiriş Paket
 • 100 Dk KabloSES Telefon
 • -

3 Ay Bizden69,99

Detaylar
 • 50 Mbps Limitsiz
 • 150 GB AKN
 • TeledünyaÜst Paket
 • Vizioon Sinema Paketi
 • 3 Ay Bedava

100 GÜLDÜREN79,99

Detaylar
 • 100 Mbps Limitsiz
 • 100 GB AKN
 • Teledünya Üst Paket
 • Altın Sinema Paketi
 • 100 Dk KabloSES Bedava