• Kampanya Bitiş Tarihi :
Herşey Dahil 49 TL Kampanya Detayları

• Kampanya son başvuru tarihi 31 Mart 2015. Bu fırsatı kaçırmayın.Hemen abone olun.
\r\n• İsterseniz 100 Mbps internet tarifesini isterseniz 25 Mbps internet tarifesini seçin, fiber interneti ve HD tv keyfini bir arada ilk 3 ay ücretsiz kullanın.
\r\n• Uydunet 25 Mbps (50 GB AKN) Eko Sınırsız internet, Teledünya Temel Paket ve Kablo TV hizmetini ilk 3 ay ücretsiz sonrasında 49 TL\'ye kullanma fırsatını kaçırmayın.
\r\n• Kablo TV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretsiz.
\r\n• 24 Ay taahhüt karşılığında ilk yıl 39 TL\'ye ve ikinci yıl 49 TL\'ye Kablosuz Modem, Hd kutu, Sınırsız İnternet ve HD tv keyfi.
\r\n\r\n

Hemen Başvur
 • Kampanyaya Özellikleri:

• Kampanya 03.11.2014 – 31.12.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• Kampanya kapsamında müşteriler; Eko Sınırsız/Sınırsız/Simetrik Uydunet tarifelerinden birisine ve Teledünya tarifelerine aynı anda abone olabileceklerdir.

• Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt istenecektir.

• Kampanyadan otel motel müşterileri dışında, bireysel tarifede olan müşteriler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), Uydunet aktivasyon (35 TL) ücreti ve Teledünya aktivasyon (35 TL) ücreti alınmayacaktır.

• Kampanya kapsamında müşteriler; 25 Mbps’ye kadar 50 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket + Kablo TV tarifesine abone olacaklardır. İlk ay altın sinema paketi ve Teledünya Üst Paket şifresiz olarak bir ay boyunca tüm kampanyaya giriş yapan müşterilere sunulacaktır.

VERİLECEK HİZMETLER TAAHHÜT CİHAZ KABLO TV KURULUM UYDUNET VE TELEDÜNYA AKTİVASYON TARİFE
25 Mbps’ye kadar 50 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket + Kablo TV + İlk ay Altın Sinema Paketi Ücretsiz + İlk ay Teledünya Üst Paket Ücretsiz 24 AY Talep edilmesi halinde Kablosuz Modem peşin 60 TL; 21 ay taksitle 73,50 TL (3,50 TL x 21 ay = 73,50 TL) “HD set top box” kutu peşin 60 TL; 21 ay taksitle 73,50 TL (3,50 TL x 21 ay = 73,50 TL) ÜCRETSİZ ÜCRETSİZ İlk 3 ay ÜCRETSİZ, kalan 21 ay 42 TL/ay

*Fiyatlara KDV ve ÖTV Dahildir.
• Taahhüt süresi boyunca; 25 Mbps’ye kadar 50 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet (29,50 TL), Teledünya Temel Paket ve Kablo TV (12,50 TL) tarifesi 42 TL olarak uygulanacaktır.

• Kampanya kapsamında talep edilmesi durumunda; 175 TL bedelli kablosuz modem (daha önce Türksat’tan Docsis 3.0. modem almamak koşuluyla en fazla bir adet) indirimli olarak abonelerimize satışa sunulacaktır. Talep eden müşterilerimize peşin (peşin 60 TL) veya 21 ay taksit ile (3,5 TL*21 ay= 73,5 TL) Docsis 3.0 kablosuz modem satışı yapılacaktır. Kampanya kapsamında kablosuz modem almak zorunlu değildir. Taksitle cihaz talep edilmesi durumunda, cihaz taksitleri 4. ayda aboneye çıkarılacak ilk faturada müşterilere yansıtılmaya başlanacaktır.

• Kampanya kapsamında talep edilmesi durumunda; 210 TL bedelli “HD set top box” kutu (en fazla bir adet) indirimli olarak abonelerimize satışa sunulacaktır. Talep eden müşterilerimize peşin (peşin 60 TL) veya 21 ay taksit ile (3,5 TL*21 ay= 73,5 TL) “HD set top box” kutu satışı yapılacaktır. Kampanya kapsamında “HD set top box” kutu almak zorunlu değildir. Taksitle cihaz talep edilmesi durumunda; cihaz taksitleri 4. ayda aboneye çıkarılacak ilk faturada müşterilere yansıtılmaya başlanacaktır.

• Kampanya kapsamında ücretlendirme; ilk 3 ay ücretsiz, kalan 21 ay için 42 TL (25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket + Kablo TV için) olarak uygulanacaktır.

• Müşteri talep ettiği Teledünya ve Uydunet tarifesinden kampanya başvurusunu yapılabilecektir.

• Müşterilerin tarife değiştirmeleri durumunda aşağıdaki fiyatlar müşterilerimize yansıtılacaktır. 25 Mbps’ye kadar 50 GB AKN Eko Sınırsız tarifesi dışındaki, Uydunet tarifelerinde yapılacak tarife değişimleri, tarifeler arasındaki farkın hesaplanmasında dikkate alınacaktır. Aşağıda belirtilen tarifeler dışında fiyat olarak ileri yönlü hız değişikliği olarak kabul edilebilecek başka bir tarifenin de müşterilere sunulması durumunda aynı hesaplama yöntemi kullanılacaktır. Müşteriler ilk abone olduğu hızdan (fiyat olarak) geriye doğru hız değişikliği yapamayacaktır, ileri yönlü (fiyat olarak) abone olduğu hızdan daha düşük bedelli bir hıza geçmemek şartıyla istediği gibi hız değişikliği yapılabilecektir. Müşterinin kampanyaya Teledünya Üst Paket ile başvuru yapması durumunda taahhüt süresi boyunca Teledünya Temel Pakete geçiş yapamayacaktır.

ALINABİLECEK HİZMETLER Kampanya Fiyatı (TL/Ay)
10 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 42 TL
10 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 49 TL
25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 42 TL
25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 49 TL
25 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 52 TL
25 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 59 TL
25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 62 TL
25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 69 TL
25 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 72 TL
25 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 79 TL
50 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 82 TL
50 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 89 TL
100 Mbps’ye kadar 100 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 92 TL
100 Mbps’ye kadar 100 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 99 TL
100 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 142 TL
100 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 149 TL
100 Mbps’ye kadar 500 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 192 TL
100 Mbps’ye kadar 500 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 199 TL
10 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 92 TL
10 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 99 TL
20 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 192 TL
20 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 199 TL
5 Mbps’ye kadar Simetrik + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 192 TL
5 Mbps’ye kadar Simetrik + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 199 TL

*Fiyatlara KDV ve ÖİV Dahildir.
• Uydunet ve/veya Teledünya hizmetine yeni tarifeler ilave edilmesi durumunda (yeni tarifenin fiyat olarak 25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız tarifesinin altında kalmaması koşuluyla) kampanyada verilen indirim oranları bu tarifeden faydalanmak isteyen müşterilerimize de tarifeler arasındaki fiyat farkı baz alınarak uygulanacaktır. Tarifelerde indirime gidilmesi durumunda; yeni tarife fiyatı, kampanya fiyatının altında olmadığı sürece kampanya fiyatı uygulanır, sadece taahhüt cayma bedelinde indirim yapılır.

• Abonenin kampanyaya Teledünya Üst Paket ile başvurması durumunda; Teledünya Üst Paket hizmeti, ilk ay kampanyaya katılan tüm abonelere şifresiz sunulması nedeni ile taahhüt cayma bedeli hesabına dahil edilmeyecektir.

• Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; (varsa) alınmayan Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL), (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL), (varsa) alınmayan kablosuz modem bedeli (175 TL - alınan taksitler(veya peşin alınan bedeller)) ve (varsa) alınmayan HD kutu bedeli (210 TL – alınan taksitler(veya peşin alınan bedeller)) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında müşteriden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde müşteri lehine olan tutar tahsil edilir.

• Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.

• 20 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan müşterilerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir.

• Mevcut Kablo TV müşterileri, aynı adrese yeni Kablo TV aboneliği ile ve 2. Kablo TV aboneliği ile kampanya girişi yapamayacaklardır.

• Uydunet hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan aynı hizmet üzerinden faydalanamayacaklardır.

• Teledünya hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan aynı hizmet üzerinden faydalanamayacaklardır.

• Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin 4. ayda çıkarılacak ilk faturasına yansıtılacaktır.

• Kampanya Kablo TV, Teledünya ve Uydunet altyapı imkânları ile sınırlı olacaktır.

• Uydunet ve Teledünya Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

• Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Uydunet hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Teledünya hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV aboneliğini iptal ettiren müşterinin birinci derece akrabaları adına aynı adrese bu kampanya girişi yapılamaz.

• Kampanya girişi talep edilen adreste Kablo TV aboneliği bulunması halinde aynı adrese başka bir müşteri adına kampanya girişi yapılamaz. Kampanya girişi yapıldıktan sonra adres değişikliği 2 fatura dönemi bitine kadar yapılamaz.

• Personel tarifesinde yer alan şirket çalışanlarımız bu kampanyadan faydalanabilirler.

• Kampanyadan faydalanabilecek müşterilerin listesi aşağıda verilmiştir. Taahhüt çıkışında bu listeye göre ücretlendirme yapılacaktır. Kampanya giriş sekmelerinin her biri Kodsis’te ayrı tanımlanacaktır.

Not: turksatkablo .com .tr sitesindeki kampanya içeriğinden alıntıdır.


DİĞER KAMPANYALAR


En Çok Tercih Edilen Türksat Kampanyalarını Karşılaştırın

Günde 1 TL'ye29,99

Detaylar
 • 25 Mbps Limitsiz
 • 25 GB AKN
 • TeledünyaGiriş Paket
 • 100 Dk KabloSES Telefon
 • -

3 Ay Bizden69,99

Detaylar
 • 50 Mbps Limitsiz
 • 150 GB AKN
 • TeledünyaÜst Paket
 • Vizioon Sinema Paketi
 • 3 Ay Bedava

100 GÜLDÜREN79,99

Detaylar
 • 100 Mbps Limitsiz
 • 100 GB AKN
 • Teledünya Üst Paket
 • Altın Sinema Paketi
 • 100 Dk KabloSES Bedava