Kablo TV, Teledünya, Uydunet, Kablolu TV, Kablotv, Kablonet

Aktif Kampanyalar Aktif Kampanya Yok
En Son Yorumlar Hizmet Yok
Talatpaşa m. 1076 sk. Solarkent / Esenyurt ta oturuyorum. Eski abonenizim. 2 yıl oldu taşınalı çevremde onlarca dev site var ve hala bu bölgeye hizmet yok. Ne kadar devlet zihniyeti ile çalışıyorsunuz. 2 km mesafede hizmet var. Getirsenize burayada binlerce aboneniz olsun. Biraz hareket edin bune vurdumduymazlık.
M. Hakan Hamurabi
www.kablotv.net
disney channel
merhaba bizim disney channel kanalımız türkçeyken bir anda ingilizce oldu ve dil seçeneğinden de bir türlü değiştiremiyorum lütfen yardımcı olun
ecem kalpak
www.kablotv.net
Yorum Yap Tüm Yorumlar
Türksat' tan Haberler Set Top Box ASH Hatası Yorumlar
Teledünya ASH hatası ile ilgili gelen yorumlar sonrası, hizmeti kullanan üyelerden ASH hatası alan üyelerin 4440126 yı arayarak arıza kaydı bırakmaları ve arızasında bu durumu belirtmeleri gerekiyor.

www.kablotv.net
Teledünya da Yeniler
National Wild SD kanalı 195. Kanalda yayında

www.kablotv.net
Yorum Yap Tüm Haberler
UYDUNET Tarifeleri

Uydunet Sınırsız
İnternet Tarifeleri
10 Mbit » 99 TL
20 Mbit » 199 TL

Uydunet Kullandığın Kadar Öde
İnternet Tarifeleri
10 Mbit » 19 TL

Uydunet Kotalı
İnternet Tarifeleri
10 Mbit 5 GB » 25 TL
10 Mbit 10 GB » 29 TL
20 Mbit 40 GB » 44 TL

Uydunet EkoSınırsız
İnternet Tarifeleri
10 Mbit 50 GB » 49 TL
10 Mbit 100 GB » 59 TL
20 Mbit 50 GB » 59 TL
20 Mbit 100 GB » 69 TL
20 Mbit 200 GB » 79 TL
50 Mbit 100 GB » 79 TL
50 Mbit 200 GB » 89 TL
100 Mbit 100 GB » 99 TL
100 Mbit 250 GB » 149 TL
100 Mbit 500 GB » 199 TL

UYDUNET Haberler

- Uydunet Docsis 3.0 desteği sayesinde 100 MBit internet isteyen abonelerine kusursuz bir hizmet planı yürütüyor.

- Kablo TV şebekesinin genişband iletişime en uygun oluşu Kablo TV nin abonelerine 100 Mbit hızı rahatlıkla kullanmalarını sağlayabiliyor.

- Uydunet tarifeleri ilgi odağı,
Uydunet Sınırsız İnternet 1 Mbit 29.00 TL den
Başlayan Fiyatlarla...

- Kablo TV kampanyaları sayesinde Modemin ücretsiz olduğu kampanyalar yer almaktadır.
Teledünya ( Teledunya ) Nedir ?

Teledünya , Teledunya

Teledünya, Türkiye ve dünyada beğeniyle izlenen çok sayıda televizyon kanalını, üstün görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra ekonomik fiyatla izleyebileceğiniz bir yayın platformudur. Teledünya da, iki paket yer alıyor: Temel Paket ve Sinema Paketi.

Teledünya ( Teledunya ) platformundaki kanallar, ailenizle bir arada seyir keyfi yaşayabilmeniz için özenle seçildi. Bu platformda Teledünya da İngiltere, Almanya, İspanya, Japonya, Kore, Rusya ve Kazakistan'dan yeni televizyon kanalları ile tanışacaksınız.

 • Teledünya' da, ulusal ve uluslararası ünlü kanalların yayınları size, HD kalitesi ile ulaşır. Teledünya da HD teknolojisi daha canlı görüntü ve net ses demektir.
 • Teledünya' yı Kablo TV ( Kablolu TV ) şebekesine bağlayacağınız Teledünya SET TOP BOX cihazı ile izleyebilirsiniz. Teledünya Kanal Listesi için Teledünya Kanal Listesi tıklayın.


 • Teledünya Başvuru ve Teledünya Tarifeler ile ilgili bilgi için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.  Uydunet, Kablonet Nedir ?

  Uydunet, Kablonet

  Uydunet, Kablonet, KabloTV şebekesi üzerinden bilgisayarınıza bağlanacak bir modem yoluyla telefon hattına ihtiyaç duymaksızın internete bağlanmanızı sağlayan bir sistemdir. Uydunet te KabloTV şebekeleri, bant genişliği ve iki yönlü iletişimde teknik üstünlüğü ile internet, veri ve interaktif hizmetlerde de rakipsiz bir altyapıdır. Kablo TV Dünya genelinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kablo TV Ülkemizde de 22 il merkezinde faaliyettedir. UYDUNET "Gerçek İnternet"

 • Uydunet, Kablonet (Kablonet) te erişim Kablo TV şebekesi üzerinden gerçekleştirildiği için, internet hızınız mesafe ya da olumsuz hava koşullarından etkilenmez. Uydunet kayıpsızdır.
 • Uydunet, Kablonet' te sabit ücret ödeyerek 7 gün 24 saat 1024 Kbps den 20Mbps ye kadar hız seçeneklerinden birini seçerek en uygun fiyata Uydunet in ister Sınırsız ister Kullandığın Kadar Öde türü Uydunet internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 • Uydunet, Kablonet' te Kullandığın Kadar Öde tarifesinde, kullanımınıza en uygun paketi siz belirlersiniz. Uydunet 1GB' ye kadar olan aboneliklerde, bu limiti aşmanız halinde, Uydunet e her GB için ödeyeceğiniz ücret sadece 3 TL'dir.
 • Uydunet, Kablonet (Kablonet) in Kullandığın Kadar Öde tarifesini seçtiğinizde, Uydunet internet trafiğinizi 6 saatte bir güncellenecek olan online işlemler kanalıyla görme imkanınız vardır.


 • Uydunet, Kablonet Başvuru ve Tarifeler ile ilgili bilgi için aşağıdaki bağlantıyı izleyin. Uydunet le hep online kalırsınız.  Kablo TV ( Kablolu TV ) Nedir ?

  Kablo TV( Kablolu TV )

  Kablo TV ( Kablolu TV ), dijital veya analog yayın yapan çok sayıda televizyon kanalının ve interaktif sistemlerin Kablo Tv merkezinde tek bir noktada toplayan, yüksek görüntü ve ses kalitesinde evinize getiren çok kanallı bir kapalı devre TV sistemidir. Dİgital Kablo TV platformu Teledünya dır. Teledünya da 100 ün üzerinde kanalı digital olarak izleyebilirsiniz.

 • Kablo TV ( Kablolu TV ), ülkemizde ve dünyada beğeni ile izlenen çok sayıda kanalı evinize taşır.
 • Kablo TV ( Kablolu TV ), yüksek görüntü kalitesine sahiptir.
 • Kablo TV ( Kablolu TV ) sistemi, kötü hava koşullarından etkilenmez. Kablo TV Kanal Listesi için Kablo TV Kanal Listesi tıklayın.


 • Kablo TV ( Kablolu TV ) Başvuru ve Kablo TV Tarifeler ile ilgili bilgi için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.


  www.kablotv.net


  Kablo TV Hizmetlerinin Sunulduğu İl Merkezleri
  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak

  Gizlilik politikasıSite Haritası www.kablotv.net © 2010

  KabloTV.NET sitesinin Uydunet, Teledünya vb. diğer markalar ile resmi bir bağlantısı yoktur ve tamamen bilgilendirme amacı ile hizmet vermektedir. Bu sitede yer alan tüm ticari markaların isim hakları ticari marka sahiplerine aittir.